Peněženky


Pustila jsem se do různých peněženek (harmoniková je podle střihu z časopisu Marina). Vždy používám výztuhu, aby peněženka hezky držela tvar. Zapínání na magnet nebo suchý zip. Samozřejmostí je kapsička na zip, aby bylo kam dávat drobné mince.
4 komentáře:

 1. Jsem očarovaná peněženkami a moc ráda bych si to zkusila, po střihu z Marina 3/2013 se však slehla země, dovolila bych si požádat o střih.
  Nijak netoužím se s tím živit, chtěla bych to prostě zkusit. Nehledě na to, že v našem městě je už více takovýchto šikovných děvčat, které se s tím živí, nebo svoje výrobky prodávají a těm bych nikdy nemohla konkurovat, neb nejsem tak zručná a času mi tolik také nezbyde....

  díky předem.
  martinka.rimsova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den prosím vás chtěl bych své dceři ušít peněženku ale neumím sehnat tento střih z mariny, mohla by jste mi jej poslat byl bych moc rád a dcerka taky

  děkuji
  d.j.laser@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den,
  je mi líto, ale nepřísluší mi rozesílat cizí střih. A Marinu 3/2013 ani nemám. Harmonikové peněženky jsem dělala někdy v roce 2011, možná 2012. Ty spodní peněženky jsem dělala sama podle svého uvážení, tak můžu vložit více fotek (hlavně jak vypadá uvnitř), možná bych našla i rozměry a poradit. Pokud chcete peněženku pro dceru, tak bych ji i doporučovala. Lépe se drží v ruce a hraboší v ní :)
  Více bohužel nemůžu a neumím...

  Jita

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrý den, dají se peněženky koupit?
  Děkuji, Kačka

  OdpovědětVymazat