Svrchní kalhotky Imse Vimse

Mezi naprosto vyhovující svrchňáky považuji kalhotky Imse Vimse (zakoupeny na www.pisosvor.cz), ale stejně jako všechno mají i ony svojí životnost. Důležité je, zda kalhotky stále plní svojí funkci - nepropouští vlhkost z plenky a na oblečení.
Na svrchňáky se zapínáním na patentky jsem si nezvykla. Možná jsem jenom málo obratná, ale lezoucí batole, které nechce v žádném případě ležet na zádech prostě do kalhotek na patentky nezapnu. Proto máme oblíbené kalhotky ty na suchý zip, ale může se stát, že se časem sucháč vysuchá. Životnost je hodně závislá i od toho, jak šetrně k plence přistupujete. Já je moc nešetřím. Peru na 60°C a většinou i suším v sušičce, i když to považuji u PULek za zbytečné...Dalším faktorem dle zkušeností látkařek je, zda PULky necháte dostatečně vyschnout mezi používáním. Případná vlhkost namáhá suchý zip plenky.

Máte svrchní kalhotky na plenky a suchý  zip nedrží jak by měl? Měli jsme také takové. Stačilo přišít nová očka suchého zipu a svrchňáky zase slouží dál. Suchý zip mám speciální plenkový, široký 3,8cm, dovezený z USA, ale i u nás v Čechách plenkový sucháč seženete. Ten můj drží opravdu dost.

Žádné komentáře:

Okomentovat